kibic87 napisał(a):
|
Skąd ten Miga to wszystko wie?
|
Heh, "ten Miga".
Co roku to samo. 
Nowszym użytkownikom forum chyba trzeba przypomnieć, że Mateusz Miga kilka ładnych lat temu współtworzył wislakrakow.com i czasami udziela się na forum pod nickiem "zmięty".