Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2910
Stary 23.07.2017, 21:08
Janekx napisał, że byłoby bardzo dobrze jakby udało się przejąć klub do 15 sierpnia, bo może wtedy zdążą przeprowadzić pewien transfer. Jego zdaniem totalnie zupełnie inna półka niż do tej pory i to byłby hit. Nowe nazwisko.

Ja mam nadzieję, że jeśli Ci ludzie okażą się poważni to TS postara się jak najplynniej przekazać klub, bez robienia problemow, dla dobra Wisły.
Odpowiedz cytując