JrQ- napisał(a):

Milionowe miasto, duży klub do wzięcia za prawie za darmo.
W Niemczech nie mają szans kupić niczego na podobnym poziomie.
Dodatkowo wchodzą na rynek polski.
|
Hmmm na warunki europejskie to rzeczywiście za darmo ale na warunki polskie to najdroższa transakcja ever
