bódyń napisał(a):

Miga w C+ powiedzial
-transakcje moze rozlozyc tylko audyt. Jesli dlugi beda wieksze niz oczekiwane wycofaja sie (spodziewaja sie ok 10-15 mln dlugu)
- w umowie zapisane jest ze wplata 40mln ma byc w jednej racie
- inwestorzy sa zadowoleni z pracy pionu sportowego
|
no to jeśli TS nie chce oddać piłki Niemcom to nic tylko dorobić z dychę długów i po transakcji
