|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#2879

23.07.2017, 18:59
|
kibic87 napisał(a): 
|
Skąd ten Miga to wszystko wie? Kuźwa gość powiedział dokładnie to co chcieliśmy usłyszeć. Może nowy właściciel szukał takiego dziennikarza który zrobił by mu dobry grunt do wejścia...
|
Miga jest ich slupem 
|
|