Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2832
Stary 23.07.2017, 15:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem nic wiecej niz reszta na forum ale wg mnie kilka rzeczy jest do przewidzenia:

Reasumując, choc możemy znów sie stać krezusami to jestem na nie. Pasowala mi Wisla ktora widziałem w tym roku z przemyslanym zarzadzaniem. Jest biednie ale normalnie i w dodatku byly przesłanki że w sposob zrównoważony za jakies 3 lata będą znowu sie z nami liczyli w Europie. Obawiam sie rewolucji ktora jeśli nie zacznie się zwracać w 2 lata będzie skutkowala porzuceniem biznesu i niwelacji strat finansowych.
Odwazna teza biorac pod uwage to ze zaleglosci wobec pilkarzy siegaja 3 miesiecy.

Plynnosc finansowa (nie mowie ze ten wlasciciel ja zapewni) jest potrzebna od zaraz.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując