Karherop napisał(a):

Nie wiem nic wiecej niz reszta na forum ale wg mnie kilka rzeczy jest do przewidzenia:
Reasumując, choc możemy znów sie stać krezusami to jestem na nie. Pasowala mi Wisla ktora widziałem w tym roku z przemyslanym zarzadzaniem. Jest biednie ale normalnie i w dodatku byly przesłanki że w sposob zrównoważony za jakies 3 lata będą znowu sie z nami liczyli w Europie. Obawiam sie rewolucji ktora jeśli nie zacznie się zwracać w 2 lata będzie skutkowala porzuceniem biznesu i niwelacji strat finansowych.
|
Odwazna teza biorac pod uwage to ze zaleglosci wobec pilkarzy siegaja 3 miesiecy.
Plynnosc finansowa (nie mowie ze ten wlasciciel ja zapewni) jest potrzebna od zaraz.