czaro napisał(a):

|
Tzn. że x spółek z grupy kapitałowej będzie miało wszystkie akcje Wisły we współwłasności? Bo wiesz o tym, że grupa kapitałowa sama z siebie nie ma osobowości prawnej?
|
Tak wiem, ale tutaj Jako grupa kapitałowa to dotyczy bardziej wspólnego właściciela. Jest poprostu spółką Stechert Gruppe i to ona przejmuje udziały