Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2791
Stary 23.07.2017, 12:28
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tzn. że x spółek z grupy kapitałowej będzie miało wszystkie akcje Wisły we współwłasności? Bo wiesz o tym, że grupa kapitałowa sama z siebie nie ma osobowości prawnej?
Tak wiem, ale tutaj Jako grupa kapitałowa to dotyczy bardziej wspólnego właściciela. Jest poprostu spółką Stechert Gruppe i to ona przejmuje udziały
Odpowiedz cytując