Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2788
Stary 23.07.2017, 12:20
Ja rozumiem, że jest mało informacji i są szczątkowe, ale opamiętajcie się! Czy odrazu trzeba szukać teorii spiskowych?

- Została złożona oferta 40 mln + 1 PLN, została aktywowana klauzula wykupu. Będzie przeprowadzony audyt finansowy, po audycie, zostanie przelana ta kwota - w momencie gdy kwota zostanie przelana, TS jest zobowiązany do podpisania umowy o zbyciu udziałów - raczej stanie się do dużo wcześniej niż 60 dni

- Oferta nie została złożona przez Stechert International o którym się tak pisze, że miał kapitał zakładowy 250k euro i 40mln euro obrotu, a przez Stechert Gruppe, czyli całą grupę kapitałową której obrotu są nieporówywalnie większe

- Ani BC ani TF nie byli tutaj aktywną stroną, poprostu dostali ofertę.

- Oferta jest win-win dla każdej strony, Wisłę SA przejmuje inwestor który ma mocne plany wobec Wisły i polskiego rynku, a TS dostanie 16 mln PLN, które może przeznaczyć no rozwój obecnych sekcji jak i otwarcie kolejnych a w powiązaniu z tym że od stycznia 2018 mogą już wraz z jakimś inwestorem zacząć budować na terenach od miasta, to liczę że relatywnie szybko powstanie hala która popchnie TS do wyższej ligi i pozwoli na powrót m.in męskiej koszykówki

Dajcie jeszcze chwile, świeża sprawa - wkrótce powinno być więcej informacji
Odpowiedz cytując