|
Nikt nie twierdzi że nie trzeba patrzeć na ręce ani nikt nie twierdzi że wszystko o przyszłym niedoszłym jeszcze właścicielu wszystko jest wiadomo. Ja tylko zaczynam widzieć na forum cholerna paranoję. Rozumiem że po M wszysycy wystrzegają się oszustów jak ognia ale na razie nie ma o czym mówić ktoś na razie złożył ofertę jeśli zostanie przyjęta to będziemy myśleć co dalej na razie nie mamy o co się spierac bo nic nie jest przesadzone.
|