Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 22.07.2017, 21:44
Chciałbym aby ktoś napisał jakiś rzetelny dziennikarski materiał na temat całej sytuacji. Nie coś w stylu czy jego zdaniem to dobrze czy źle. Tylko co to jest za firma, jaki człowiek za nią stoi i w jakim celu mu ten klub. Fakt jest taki że mamy już dwóch Niemców w Ekstraklasie i te kluby moim zdaniem funkcjonują bardzo bardzo źle.
Ostatnio edytowane przez wester : 22.07.2017 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując