Jam55 napisał(a):

|
Piłka leży po stronie TF oni muszą wyrazić zgodę na sprzedaż. Na razie nic nie wiemy oprócz tego że jest złożona oferta kupna Wisły i nic poza tym dlatego nie rozumiem niektórych co już od razu stwierdzili że Niemcy już są właścicielami Wisły. Spokojnie najbliższe dni pokażą jak się to rozwinie.
|
Zdziwiłbym się gdyby tego nie zrobiła, skoro sama tą firmę przyprowadziła. No chyba, że chcieli tylko postraszyć obecnie rządzących ale to wydaje się mało prawdopodobne.