Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2699
Stary 22.07.2017, 20:13
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie odpowiedziales na czym by polegalo Jednego Brleka nawet niech pogonia i juz maja pi razy drzwi 20% zwrotu. Na jednej jedynej sprzedazy zaowdnika.
A poza Brlekiem posucha. Reprezentant kraju jud... już sprzedany. Może kiedyś Carlitos ale to melodia przyszłości może ktoś inny ale to już będą drobne w porównaniu do 40 mln które to są dopiero kwota bazowa ponieważ całkowity koszt kupna klubu z długami to pewnie jakieś 50-60 mln.
Odpowiedz cytując