Ogryzek napisał(a):

|
Ale na czym polegałoby wypranie 40 mln pln przez kupno akcji? Te pieniądze muszą już być wyprane. "Prać" to będą mogli potem na transferach czy kontraktach reklamowych czy na innych rzeczach. Tak jak w Lechii.
|
Sam sobie odpowiedziales na czym by polegalo

Jednego Brleka nawet niech pogonia i juz maja pi razy drzwi 20% zwrotu. Na jednej jedynej sprzedazy zaowdnika.