wiesniak842 napisał(a):

|
Piszemy o praniu pieniedzy czy o odzyskiwaniu pieniedzy. Pranie pieniedzy wlasnie na tym polega, ze wkladasz(inwestujesz) czyli pierzesz jakas tam kwote a odzyskujesz z niej jakas tam czesc czystych pieniedzy. Wszystkie mafie i inne takie na .... sie myslisz bawia w jakies restauracje, kluby i inne legalne gowna? Zeby prac pieniadze a nie zeby zarabiac na tych interesach.
|
Ale na czym polegałoby wypranie 40 mln pln przez kupno akcji? Te pieniądze muszą już być wyprane. "Prać" to będą mogli potem na transferach czy kontraktach reklamowych czy na innych rzeczach. Tak jak w Lechii.