Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2688
Stary 22.07.2017, 19:32
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Czysto teoretycznie: a jak chcesz te 40 mln odzyskać po kupnie Wisły? Do tego pewnie splata długów, i pensje dla wszystkich. Masz w Wiśle na te chwile jakieś aktywa które są większe niż powiedzmy 50-60 mln zl, które trzeba będzie wydać?
Piszemy o praniu pieniedzy czy o odzyskiwaniu pieniedzy. Pranie pieniedzy wlasnie na tym polega, ze wkladasz(inwestujesz) czyli pierzesz jakas tam kwote a odzyskujesz z niej jakas tam czesc czystych pieniedzy. Wszystkie mafie i inne takie na .... sie myslisz bawia w jakies restauracje, kluby i inne legalne gowna? Zeby prac pieniadze a nie zeby zarabiac na tych interesach.
Odpowiedz cytując