Jam55 napisał(a):

|
Czysto teoretycznie: a jak chcesz te 40 mln odzyskać po kupnie Wisły? Do tego pewnie splata długów, i pensje dla wszystkich. Masz w Wiśle na te chwile jakieś aktywa które są większe niż powiedzmy 50-60 mln zl, które trzeba będzie wydać?
|
Piszemy o praniu pieniedzy czy o odzyskiwaniu pieniedzy. Pranie pieniedzy wlasnie na tym polega, ze wkladasz(inwestujesz) czyli pierzesz jakas tam kwote a odzyskujesz z niej jakas tam czesc czystych pieniedzy. Wszystkie mafie i inne takie na .... sie myslisz bawia w jakies restauracje, kluby i inne legalne gowna? Zeby prac pieniadze a nie zeby zarabiac na tych interesach.