Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2685
Stary 22.07.2017, 19:26
Czysto teoretycznie: a jak chcesz te 40 mln odzyskać po kupnie Wisły? Do tego pewnie splata długów, i pensje dla wszystkich. Masz w Wiśle na te chwile jakieś aktywa które są większe niż powiedzmy 50-60 mln zl, które trzeba będzie wydać?
Odpowiedz cytując