Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 22.07.2017, 19:03
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie zginie.
Choćby miała i grać w czwartej lidze.
Nie z takimi ludźmi.

https://twitter.com/OlgaTaborLeszko

Wracamy na szczyt albo idziemy na dno.
Nie no pewnie.... niespełna 12 koła ludzi na stadionie... Nie wiem czy to ma być sukces czy porażka nowych władz? Bo niby frekwencja utrzymana z tych lepszych lat przy gorszej sytuacji, a z drugiej to minimum.... Kibiców jak nie było tak nie ma dalej...

Odpowiedz cytując