Bene Nati napisał(a):

Nie no pewnie.... niespełna 12 koła ludzi na stadionie... Nie wiem czy to ma być sukces czy porażka nowych władz? Bo niby frekwencja utrzymana z tych lepszych lat przy gorszej sytuacji, a z drugiej to minimum.... Kibiców jak nie było tak nie ma dalej...