Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 22.07.2017, 18:27
@brylant17

Chodzi o to, że TS nie ma nic do gadania, a TF ma Wisłę w dupie i widzi tylko ojro. Nie wiem i nie chcę nawet myśleć co teraz czują ludzie, którzy podjęli się ratowania Wisły, z prezes Sarapatą na czele.
Odpowiedz cytując