brylant17 napisał(a):

|
Tak się zastanawiam po co coś rozpieprzać jak idzie dobrze ? Tak wiem jest lipa z kasą,ale to stan przejściowy popatrzymy co zrobili do tej pory w skrócie:
|
No ale co TS ma do gadania? że jak dostaną ofertę opiewającą na kwotę x to mają sprzedać i koniec.