Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2667
Stary 22.07.2017, 18:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam po co coś rozpieprzać jak idzie dobrze ? Tak wiem jest lipa z kasą,ale to stan przejściowy popatrzymy co zrobili do tej pory w skrócie:
No ale co TS ma do gadania? że jak dostaną ofertę opiewającą na kwotę x to mają sprzedać i koniec.
Odpowiedz cytując