Stelio napisał(a):

|
^ Tak, ale sytuacja sprzed roku diametralnie się różni od tej teraz. Wtedy Wisła im ciążyła, teraz to praktycznie nie ich sprawa tylko TS, więc po co mieliby się wchrzaniać i wszystko zaorać? Nie widzę w tym sensu kompletnie..
|
Gdyby Twojej firmie miało wpaść kilka mln zł czystego zysku to też byś się nie wchrzaniał?