Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2663
Stary 22.07.2017, 18:02
Stelio napisał(a):Wyświetl post
^ Tak, ale sytuacja sprzed roku diametralnie się różni od tej teraz. Wtedy Wisła im ciążyła, teraz to praktycznie nie ich sprawa tylko TS, więc po co mieliby się wchrzaniać i wszystko zaorać? Nie widzę w tym sensu kompletnie..
Gdyby Twojej firmie miało wpaść kilka mln zł czystego zysku to też byś się nie wchrzaniał?
Odpowiedz cytując