Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 22.07.2017, 17:42
Przecież TF nie sprzeda Wisły drugi raz jakiemuś anonimowemu hochsztaplerowi drugi raz w ciągu jednego roku... Cała akcja z meresiem odbiła sie na nich bardzo źle wizerunkowo, wyszło, że TFK podeszla do sprawy bardzo nieprofesjonalnie i dla takiej wielkiej firmy to musiał być ogromny wstyd. Teraz nie pozwolą sobie na druga taką wpadkę bo chyba by sie skończyło jakimiś zamieszkami na Wielickiej... Także spokojnie, jeśli okażą się faktycznie niewiarygodni to do transakcji po prostu nie dojdzie, bądźmy dobrej myśli. Sprawa od Meresia różni się tym, że dowiedzieliśmy się już o samym fakcie przejęcia klubu, na razie wpłynęła tylko oferta.
Odpowiedz cytując