Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2649
Stary 22.07.2017, 17:16
Boję się przeraźliwie akcji zapłacicie aby stąd spierdalal. 10 mln Eur ok ale powiedzmy że w ratach po 2,5 banki przez 4 lata. Przychodzi cwaniak opierdziel piłkarzy za > 2,5 banki(na spokoju) bierze zysk i kładzie klub wszystko w rok.
Odpowiedz cytując