Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2648
Stary 22.07.2017, 17:12
robby51 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję,ze jacyś ogarnięci ludzie z Telefoniki i z TS-u przegladaja ten wątek i te rewelacje odnosnie pana Loesera nie są im obce.Oczywiscie jezeli ten Loeser ma jakikolwiek związek z tą transakcją.
a gdzie Ci ludzie byli rok temu niby ?

p.s
pisane bylo juz wiele razy. Osobiste rozterki i problemy odłóżcie na bok. Wtedy wam wyjdzie ze janek ma najlepsze i najpewniejsze informacje na tt. To ze czasem jakiś deal sie wykolei i nie dojdzie do skutku, nie znaczy ze sytuacja nie miala miejsca.
w ogole dziwie sie ludziom ktorzy jebali zmiętego a potem go cytują itp.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 22.07.2017 o godz. 17:18.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując