robby51 napisał(a):

|
Mam nadzieję,ze jacyś ogarnięci ludzie z Telefoniki i z TS-u przegladaja ten wątek i te rewelacje odnosnie pana Loesera nie są im obce.Oczywiscie jezeli ten Loeser ma jakikolwiek związek z tą transakcją.
|
a gdzie Ci ludzie byli rok temu niby



?
p.s
pisane bylo juz wiele razy. Osobiste rozterki i problemy odłóżcie na bok. Wtedy wam wyjdzie ze janek ma najlepsze i najpewniejsze informacje na tt. To ze czasem jakiś deal sie wykolei i nie dojdzie do skutku, nie znaczy ze sytuacja nie miala miejsca.
w ogole dziwie sie ludziom ktorzy jebali zmiętego a potem go cytują itp.