Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
2643
22.07.2017, 16:47
Mam nadzieję,ze jacyś ogarnięci ludzie z Telefoniki i z TS-u przegladaja ten wątek i te rewelacje odnosnie pana Loesera nie są im obce.Oczywiscie jezeli ten Loeser ma jakikolwiek związek z tą transakcją.
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51