Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
2635
22.07.2017, 16:26
rafalek
napisał(a):
I to teoretycznie ta grupa kapitałowa miałaby nas kupić? Dobrze to rozumiem? Te wszystkie firmy?
_ukoL
napisał(a):
Tutaj jest ta cała grupa firm:
za:
https://www.northdata.de/Stechert+In...Crth+HRB+11889
https://www.suedostschweiz.ch/zeitun...tor-willkommen
- tutaj ciekawy artykuł na temat pana Jorge Losera
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston