Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2628
Stary 22.07.2017, 16:05
Markus napisał(a):Wyświetl post
Doradzam spokój i opanowanie. Na razie wiemy wciąż za mało, by przesadzać cokolwiek.

Warto pamiętać jednak o tym, że Wisła potrzebuje innego, bogatszego właściciela niż TS, by mogła długofalowo rozwijać się w stronę klubu znów regularnie walczącego o najwyższe cele. Oczywiście nie każdy nowy właściciel będzie tym, który to zapewni. Niemniej, te informacje o sprzedaży przynajmniej na razie należy uznać za optymistyczna wiadomość.

nie ma żadnych optymistycznych wiadomości dotyczących naszego nowego właściciela, więc sorry ale na razie to można tą informacje w bardzo negatywny sposób odbierać. Dochodzą jeszcze plotki o praniu brudnych pieniędzy przez obecnego właściciela Stechera.
Odpowiedz cytując