Markus napisał(a):

Doradzam spokój i opanowanie. Na razie wiemy wciąż za mało, by przesadzać cokolwiek.
Warto pamiętać jednak o tym, że Wisła potrzebuje innego, bogatszego właściciela niż TS, by mogła długofalowo rozwijać się w stronę klubu znów regularnie walczącego o najwyższe cele. Oczywiście nie każdy nowy właściciel będzie tym, który to zapewni. Niemniej, te informacje o sprzedaży przynajmniej na razie należy uznać za optymistyczna wiadomość.
|
nie ma żadnych optymistycznych wiadomości dotyczących naszego nowego właściciela, więc sorry ale na razie to można tą informacje w bardzo negatywny sposób odbierać. Dochodzą jeszcze plotki o praniu brudnych pieniędzy przez obecnego właściciela Stechera.