heoij napisał(a):

|
A z czego mamy się cieszyć jak nic nie wiemy? Może nam powiesz. Coś tu nie gra. W porównaniu z Telefoniką to ten Stechert to gołodupce.
|
No nie, bo roczny obrót niby ma 40mln€ a zapłaciła 40mln PLN.
Ale kuźwa, nie wierzę w to, żeby firma która zaopatrzyła Veltins Arenę, Stadion Stoke, Stadion Olimpijski w Berlinie, mase sal konferencyjnych, hal, auli w siedziska miała obrót tylko 40 baniek!! To jest niemożliwe...
Albo coś źle szukamy, albo jest mowa o innych firmach.