Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2624
Stary 22.07.2017, 16:01
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Teraz jest mocno przekonany, że nowi właściciele to dobra decyzja dla klubu, czas na inwestycje i powrót na szczyt.
Na podstawie czego jest tak mocno przekonany ze to dobra decyzja dla klubu bo ja raczej widzę ze gosc ewidentnie ma jakiś uraz do obecnych naszych władz jakby cos tu stracił.

Nikt tu na ten moment nie pokazał ani promyka szans aby ta firma była poważna . Dziennikarze uja wiedza.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując