Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2618
Stary 22.07.2017, 15:52


Wiem, że wielu z Was ma negatywne zdanie o nim, ale jednak pomylił się raz, zdecydowanie częściej, praktycznie zawsze ma racje. W przypadku Mączyńskiego, Lechii, nowych właścicieli Korony miał rację. Teraz jest mocno przekonany, że nowi właściciele to dobra decyzja dla klubu, czas na inwestycje i powrót na szczyt.

Oczywiście, by była jasność, ja jestem zadowolony z obecnych władz, ich pracy i zaangażowania na rzecz klubu.

Pamiętać należy również że kwota 40 mln o jakiej mówi się w przypadku owej transakcji wcale nie jest mała. Lechia była kupowana za około 5 mln, Korona za 2-3 mln jeśli dobrze kojarzę.
Odpowiedz cytując