Wiem, że wielu z Was ma negatywne zdanie o nim, ale jednak pomylił się raz, zdecydowanie częściej, praktycznie zawsze ma racje. W przypadku Mączyńskiego, Lechii, nowych właścicieli Korony miał rację. Teraz jest mocno przekonany, że nowi właściciele to dobra decyzja dla klubu, czas na inwestycje i powrót na szczyt.
Oczywiście, by była jasność, ja jestem zadowolony z obecnych władz, ich pracy i zaangażowania na rzecz klubu.
Pamiętać należy również że kwota 40 mln o jakiej mówi się w przypadku owej transakcji wcale nie jest mała. Lechia była kupowana za około 5 mln, Korona za 2-3 mln jeśli dobrze kojarzę.