Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
2616
22.07.2017, 15:47
szorstki:
Ile razy jeszcze o tym nowym stylu będziesz .......ił? Co Ty tam ....a pracujesz, że ciągle o nich pieprzysz?
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906