Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 22.07.2017, 15:41
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Troszkę z innej beczki: ktoś pisał w temacie że na foteliki nie ma zbytu tymczasem polski odpowiednik tych Niemców czyli Grupa Nowy Styl, robiąca właśnie te fotele do hal estradowych i sportowych a także zwykłe krzesła i podobne pierdoły jest potentatem a właściciel jest w pierwszej 30 najbogatszych Polaków.
Piszę o tym tylko dlatego, że jak widać biznes w tej branży się kręci i zapotrzebowanie i popyt są cały czas.
Tak, dlatego że jednym się kręci (NS) to inni idą w piach NS kupił parę lat trzy niemieckie marki, wszedł z buta na niemiecki rynek i dzisiaj już tam jest dużym graczem. Info choćby tu > http://pl.nowystylgroup.com/aktualnosci/2
NS ma obroty ponad 300 mln euro i nawet nie myślą o jakimś sponsorowaniu kopaczy. A tu niektórzy mają nadzieję na jakiegoś nowego wiadomixa ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując