Cytat:
|
A co do ograniczania tej "zarazie" przywilejów - czy jest różnica czy kradną i kombinują komuniści czy nie-komuniści? Dla mnie nie ma, efekt jest taki sam.
|
Dokładnie, nie ma różnicy a teraz wymień jak to PiS okrada Polaków.
Sa już jakieś nagrania od sowy, amber gold nowe itd? Zobaczymy, nie mówię, że jakieś większe wałki nie wyjdą ale na razie jeśli o to chodzi to wszystko jest ok bo PiS jaki jest taki jest ale jeszcze ma hamulce i resztki sumienia.
Połowa tej gadki o złym PiSie to jest zwykła propaganda, oczernianie i wymysły. Media są głównie w Polsce antyPiS więc ta propaganda szybko sprawia, że ludzie zaczynają w nią wierzyć skoro ciągle słychać, ze PiS zły, że Kaczyński źle się odezwał, że Duda miał długopis zły, że protesty pod sejmem. A teraz się cofnijcie 3-5 lat wstecz i co było w mediach? Nic! Nie było tematu, nie było nagonki na PO. Nikogo, oprócz ludzi kumatych, patriotów nie obchodziły protesty antyimigranckie, protesty po ujawnieniu nagrań od sowy. Nikt nie mówił, że ludzie pod sejmem protestują, że policja ich gazuje i bije. Nikogo Bronek na stołku w Japonii, ani Szogun nie obchodzili. Nikogo nie obchodziła kradzież kasy z OFE. I znowu mogę te tysiące przykładów podać. A teraz co chwila wielkie ....a larum bo to bo tamto, z czego połowa rzeczy to jest nagonka wyssana z palca.
Nagle jeden Piotrowicz tak zaczął przeszkadzać, ojejku, jak komuchy i WSIoki dosłownie rządziły polska to nikt nie płakał, a teraz wielki przykład komunistycznego PiSu bo mają jednego czy tam z 5ciu Piotrowiczów. Krzyż na drogę tym pieprzonym komuchom, niech zdychają ale to co robicie jest śmieszne.
Weźcie się ludzie ogarnijcie bo wyszliśmy spod tej rynny, pod którą staliśmy ćwierć wieku na deszcz, więc nie ma co za bardzo płakać, tylko trzeba ten stan utrzymać i walczyć dalej o lepszą Polskę. Nie PiSowską tylko z młodymi patriotami na czele, ale póki co nie ma szans na Polskę nie PiSowską, no chyba, że chcemy POwską lub N.