Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2607
Stary 22.07.2017, 15:28
regan napisał(a):Wyświetl post
To niech ci sie zrobi lepiej.

Znalazl juz ktos cos o tym konsorcjum? Rozumiem Ze nie maja nawet strony w internecie? Konsorcjum widmo?
Mają amatorską stronę firmową, i tyle. Firma jest nawet nie rozpoznawalna w Niemczech, mają 3 filie na jakichś zadupiach w Niemczech, zatrudniają 250 pracowników.
Odpowiedz cytując