regan napisał(a):

To niech ci sie zrobi lepiej.
Znalazl juz ktos cos o tym konsorcjum? Rozumiem Ze nie maja nawet strony w internecie? Konsorcjum widmo?
|
Mają amatorską stronę firmową, i tyle. Firma jest nawet nie rozpoznawalna w Niemczech, mają 3 filie na jakichś zadupiach w Niemczech, zatrudniają 250 pracowników.