Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 22.07.2017, 15:25
force93TS napisał(a):Wyświetl post
Jak tak was czytam to mi się robi gorzej
To niech ci sie zrobi lepiej.

Znalazl juz ktos cos o tym konsorcjum? Rozumiem Ze nie maja nawet strony w internecie? Konsorcjum widmo?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując