Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 22.07.2017, 15:25
Najlepsze jest to, że na innych forach lament bo Wisła się odradza, a tutaj lament z tego, że może być jak za Meresia.
Pożyjemy zobaczymy, ja jestem umiarkowanym optymistą. Jak czytam niektóre tu posty to kurde w depresje można wpaść.
Odpowiedz cytując