Troszkę z innej beczki: ktoś pisał w temacie że na foteliki nie ma zbytu tymczasem polski odpowiednik tych Niemców czyli Grupa Nowy Styl, robiąca właśnie te fotele do hal estradowych i sportowych a także zwykłe krzesła i podobne pierdoły jest potentatem a właściciel jest w pierwszej 30 najbogatszych Polaków.
Piszę o tym tylko dlatego, że jak widać biznes w tej branży się kręci i zapotrzebowanie i popyt są cały czas.
P.s. Boję się cholernie nowego rozdania
