Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 22.07.2017, 14:13
smook napisał(a):Wyświetl post
Przecież nikt jeszcze nic nie kupił. Złożył ofertę i teraz przeprowadzi audyt. Jeśli będzie im się zgadzał, to wtedy dopiero dojdzie do formalnego zakupu.
Dziwicie się, ze ktoś najpierw skłąda ofertę a później robi audyt? A na podstawie czego miałby go robić? Gdyby było na odwrót, to każdy z nas mógłby sobie dowolnie wejść do klubu prosto z ulicy i go audytować - bo, może będę chciał kupić, al może nie - tak sobie po prostu przeglądam.
Tak, masz rację. Początkowo mówiło się, że zmiana właściciela już się dokonała i tym się sugerowałem. Jak widać, spekulujemy.

Przyznam, że wolałbym spekulować na temat wyższości Ondraska nad Brożkiem albo Brożka nad Ondraskiem w pierwszym składzie. No, ale może jednak jakimś cudem czeka nas drugie Chelsea. Zobaczymy, a na razie - spekulujemy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując