smook napisał(a):

Przecież nikt jeszcze nic nie kupił. Złożył ofertę i teraz przeprowadzi audyt. Jeśli będzie im się zgadzał, to wtedy dopiero dojdzie do formalnego zakupu.
Dziwicie się, ze ktoś najpierw skłąda ofertę a później robi audyt? A na podstawie czego miałby go robić? Gdyby było na odwrót, to każdy z nas mógłby sobie dowolnie wejść do klubu prosto z ulicy i go audytować - bo, może będę chciał kupić, al może nie - tak sobie po prostu przeglądam.
|
Tak, masz rację. Początkowo mówiło się, że zmiana właściciela już się dokonała i tym się sugerowałem. Jak widać, spekulujemy.
Przyznam, że wolałbym spekulować na temat wyższości Ondraska nad Brożkiem albo Brożka nad Ondraskiem w pierwszym składzie. No, ale może jednak jakimś cudem czeka nas drugie Chelsea. Zobaczymy, a na razie - spekulujemy.