Adasss napisał(a):

|
Steinhoff jako anonimowy inwestor Steichert? Wątpię, tego rodzaju firmy tak nie działają.
|
Może nie, ale z tych kulawych komunikatów
na razie wcale nie wynika, że Wisła została sprzedana. Na razie w terminie określonym zeszłoroczną umową została złożona
przez słupa oferta kupna za minimalną kwotę. TS ma 60 dni na wydanie akcji klubu. W tym czasie oferent podobno może dokonać audytu kupowanego klubu (czyli grzebać w papierach i szukać trupów w szafach).
Więc kilka pytań mam:
1. Czy wraz z ofertą wpłynęła już kasa lub WIARYGODNE gwarancje bankowe ? Czy jest to oferta od biednego słupa napisana na kolanie ?
2. Czy w przypadku braku jakiejkolwiek wiarygodności oferty złożonej przez Steichert do TF Wisła ma w ogóle prawo odmowy udostępnienia tajemnic ? Kto będzie weryfikował ofertę i niemieckie kwity ? Gaszyński ? Cupiałówna ?
3. Co będzie, jeśli jednak oferent uzna po 60 dniach, że towar lipny i nie wart stówki ? Czy będzie mógł bezkarnie grzebać na R22 a potem za darmo się wykręcić z interesu ?
4. Jak to wpłynie na dalsze lub nawet obecne negocjacje Wisły ze sponsorami lub innymi partnerami ?
I najważniejsze -
ile będzie trwał ten burdel i jak to wpłynie na drużynę !?