Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2584
Stary 22.07.2017, 13:34
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Steinhoff jako anonimowy inwestor Steichert? Wątpię, tego rodzaju firmy tak nie działają.
Może nie, ale z tych kulawych komunikatów na razie wcale nie wynika, że Wisła została sprzedana. Na razie w terminie określonym zeszłoroczną umową została złożona przez słupa oferta kupna za minimalną kwotę. TS ma 60 dni na wydanie akcji klubu. W tym czasie oferent podobno może dokonać audytu kupowanego klubu (czyli grzebać w papierach i szukać trupów w szafach).
Więc kilka pytań mam:
1. Czy wraz z ofertą wpłynęła już kasa lub WIARYGODNE gwarancje bankowe ? Czy jest to oferta od biednego słupa napisana na kolanie ?
2. Czy w przypadku braku jakiejkolwiek wiarygodności oferty złożonej przez Steichert do TF Wisła ma w ogóle prawo odmowy udostępnienia tajemnic ? Kto będzie weryfikował ofertę i niemieckie kwity ? Gaszyński ? Cupiałówna ?
3. Co będzie, jeśli jednak oferent uzna po 60 dniach, że towar lipny i nie wart stówki ? Czy będzie mógł bezkarnie grzebać na R22 a potem za darmo się wykręcić z interesu ?
4. Jak to wpłynie na dalsze lub nawet obecne negocjacje Wisły ze sponsorami lub innymi partnerami ?

I najważniejsze - ile będzie trwał ten burdel i jak to wpłynie na drużynę !?
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując