Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 22.07.2017, 12:47
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Przy Meresińskim pomyliła się firma o miliardowym kapitale, mająca sztab prawników i wgląd do dokumentów pana M., ale za to wolfy wszystko przejrzał bo jest taaki mądry!
TeleFonika miała gdzieś dobro Wisły sprzedając ją i tak, ja i kilka innych osób od razu przewidziało jak to się skończy. Nie potrzeba było nie wiadomo jakiego intelektu, tylko trochę obycia życiowego i doświadczenia.

Teraz jak czytam te skoki myślowe jakie niektórzy tutaj robią (Niemcy = bogaci = znają się na zarządzaniu = transfery = przegonimy Legię) to mi się nóż w kieszeni otwiera.

czaro - pisząc o kolesiach o iq pierwotniaka miałem na myśli idiotów liczących już "eurasy" na transfery, nie Ciebie. W kwestiach biznesowo - politycznych to były ogólne rozważania, tutaj to wygląda na jakiś przekręt. Po prostu jestem już zmęczony głupotą i frajerstwem niektórych. Może pora znowu odpocząć od forum.

Uran235 - też mi to śmierdzi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2017 o godz. 12:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując