Rob_Zombie napisał(a):

|
Przy Meresińskim pomyliła się firma o miliardowym kapitale, mająca sztab prawników i wgląd do dokumentów pana M., ale za to wolfy wszystko przejrzał bo jest taaki mądry!
|
TeleFonika miała gdzieś dobro Wisły sprzedając ją i tak, ja i kilka innych osób od razu przewidziało jak to się skończy. Nie potrzeba było nie wiadomo jakiego intelektu, tylko trochę obycia życiowego i doświadczenia.
Teraz jak czytam te skoki myślowe jakie niektórzy tutaj robią (Niemcy = bogaci = znają się na zarządzaniu = transfery = przegonimy Legię) to mi się nóż w kieszeni otwiera.
czaro - pisząc o kolesiach o iq pierwotniaka miałem na myśli idiotów liczących już "eurasy" na transfery, nie Ciebie. W kwestiach biznesowo - politycznych to były ogólne rozważania, tutaj to wygląda na jakiś przekręt. Po prostu jestem już zmęczony głupotą i frajerstwem niektórych. Może pora znowu odpocząć od forum.
Uran235 - też mi to śmierdzi.