uran235:
Cytat:
|
Mówimy o firmie, która ma stronę gorszą niż Groclin, newsy nieaktualizowane od roku (a wcześniej aktualizowane regularnie) i wchodzi do Wisły kuchennymi drzwiami, bez rozgłosu, bez oficjalnej pompy, w atmosferze tajemnicy.
|
W tym leży największy problem. To nie wygląda mi na sprawdzoną, sprawnie działającą firmę o uznanej renomie. Firma jakich w Niemczech pewnie tysiące z potencjałem, który przynajmniej na papierze bardziej pasuje do inwestowania w jakąś Regionalligę a nie jeden z największych klubów w Polsce. To akurat idealnie przypomina casus Meresińskiego (przy czym tam były klasyczne firmy widmo, ta przynajmniej istnieje od 60 lat). I jeszcze kapitał zakładowy na poziomie 250 tyś euro. Sorry, ale to nie ta liga, dla porównania kapitał zakładowy TF to... 923 mln złotych. Sprawa równie tajemnicza jak z wiadomixem. Mam nadzieję, że finał nie będzie podobny.