Coglin napisał(a):

|
Pytanie do westera: skąd wiesz, że nie chcą się dogadać i w których ich działaniach widać ta obsesję?
|
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tych,12295775/
Jest jeszcze dużo niewiadomych. Mam nadzieję, że klub zostanie w rękach ludzi którzy radzą sobie bardzo dobrze. Wisła jest liderem tabeli, prowadzana jest fajna polityka kadrowa. Nie chciałbym aby przyszedł ktoś nowy i zaczął wszystko rozpieprzać.