Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2559
Stary 22.07.2017, 11:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Kapitał nie ma narodowości" - bajeczka którą wciskano frajerom przez wszystkie lata transformacji, wisać w niektórych przypadkach skutecznie. Dziwne że wszystkie poważne deale są pod obserwacją służb, a niektóre objęte osłoną kontrwywiadowczą...

Śmierdzi to raczej pod kątem finansowym, firma krzak dla jakiejś grupy kapitałowej o której nikt nie słyszał i ma stronę internetową napisaną w Wordzie. Zajebiście to wygląda... Oczywiście, wystarczy wspomnieć o pieniądzach na transfery i już niektórzy pocierają nóżkami. Taka mentalność prostytutki która za dopłatą zgodzi się na wszystko nie myśląc że po tem z obitą mordą trudno będzie coś zarobić. Na takich właśnie frajerach żerują Meresińscy tego świata.
a) zgoda co do oceny zmiany właściciela Wisły;
b) zgoda co do oceny działań państw, mieszających się w gospodarkę;
c) nie zgadzam się z wyśmiewaniem hasła "kapitał nie ma narodowości". W ekonomii nie ma, w polityce ma. Mylisz dwie sfery i to się nazywa błędem hipostazy. Analogicznie: człowiek ma prawo do życia. Ale to nie oznacza, że jest to prawo przyrody i śmierć jest anomalią cudem, a zabijanie się ludzi nawzajem się nie zdarza. To znaczy tyle, że zabójstwo jest bezprawne i - zdaniem tych, którzy uciekają od etyki kognitywistycznej - nieracjonalne. To tak a propos.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując