nesta napisał(a):

Tak, wykupią polski kapitał, ziemie, dzieci bedą mowić po niemiecku, język urzędowy w klubie... 
Nie popadajcie w jakies skrzywione polityczne paranoje, bo aż wstyd przed ludźmi którzy to czytają.
|
Jak przy firmie stosunkowo nie dawno pojawią się nazwa Bundestagu i łącze to z faktem że pewien pan w Bruskeli miał problemy z polskimi stadionami to układa mi się to w logiczną całość. Tak może jestem w paranoi, wierzę w teoriie spiskowe ale tylko pytam dlaczego Niemcy nie chcą dogadać się aby to Pani Marzena i ludzie którzy znają środowisko kierowali dalej tym klubem tylko widać u nich obsesje bycia jedynym właścicielem?