|
Nie rozumiem was. Wg gazety krakowskiej TS już od kilku tygodni rozmawiał z niemaszkami więc o jakim zaskoczeniu możemy tu mówić? TS chciał aby niemaszki były sponsorem bo nie chciał się pozbywał akcji Wisly. Niemaszki chciały przejąć całość więc poszly do wujka Bogusia a on im że jak chcą klub to muszą wyłożyć magiczne 40 baniek. Tyle w temacie.
|