Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2541
Stary 22.07.2017, 11:04
Boję się. Nie widzę na razie ŻADNYCH powodów do optymizmu. Być może myślę analogiami i po prostu boję się powtórki z Meresia (by the way, czemu on jeszcze nie siedzi?). Niespełna 10 mln Euro za cały klub to jest strasznie mało i sama deklaracja, że ktoś chce tyle zapłacić, nie powinna nas otumaniać.

Życzyłbym sobie: dokooptowania do zarządu nowego wiceprezesa (np. do spraw marketingu) i pozostawienia reszty składu. Niech sobie nowy właściciel powoła radę nadzorczą. Musi zostać Junco i Ramirez. Jeśli tak się stanie, uwierzę w dobre intencje nowego właściciela. No i nowy kontrakt dla Brleka z klauzulą odejścia rzędu 4-5 mln Euro.

Ale obawiam się najgorszego.

Pozostaje nam czekać i trzymać kciuki.
Odpowiedz cytując