Garret napisał(a):
|
Oczywiście, masz prawo mieć inne odczucia i ja je w zupełności rozumiem, ja jednak wolę to, co robi TS, od przejęcia przez firmę, która ponoć stała/stoi na krawędzi bankructwa. A wygląda na to, że alternatywy nie ma.
|
Celowo nie pisałem niczego o tej firmie, która ponoć chce przejąć Wisłę, bo po prostu nic o niej nie wiem i nie potrafię ocenić, czy to krok w dobrą stronę. Chciałem tylko odnieść się do obecnej sytuacji, która moim zdaniem nie jest tak stabilna i bezpieczna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.