Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 22.07.2017, 10:45
Mam mieszane uczucia co do zmiany właściciela, czy to będzie "dobra zmiana" tego nie wiemy, bo o firmie nie można się dużo dowiedzieć. Jest niepewność i niepokój co przyniesie przyszłość. Szkoda byłoby się rozstawać z obecnym Zarządem, ponieważ wykonali kawał świetnej pracy. Byłoby dobrze, gdyby w klubie została Pani Prezes Sarapata czy Pan Dukat. Oczywiście Junco i trener Ramirez także. Oby się nie okazało, że będą takie przetestowania jak w Koronie jak przyszedł Burdenski. To wtedy może się dla nas źle skończyć.
Odpowiedz cytując