rav napisał(a):

Niepokojące.
Jedynym podmiotem zainteresowanym wejściem inwestora w taki sposób był BC.
Zakładając, że TS miał mu zapłacić za Wisłę SA 3 mln zł w perspektywie 4 lat (kwoty i terminy fikcyjne) to dla niego lepszym jest, jeśli ktoś przyjdzie i zapłaci mu np. 6 mln od razu.
40 000 001 wydawało się kwotą zaporową, ale... kto zagwarantuje, że tych 34 mln różnicy nie wykłada sam BC? Przecież to do niego wraca.
|
Moim zdaniem bez sensu, taka akcja śmierdzi prokuraturą i nie widzę powodu dla którego tak duża firma jak TF miała by tyle ryzykować dla drobnych, bo 6-10 milinów to dla nich drobne.