Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2534
Stary 22.07.2017, 10:37
rav napisał(a):Wyświetl post
Niepokojące.

Jedynym podmiotem zainteresowanym wejściem inwestora w taki sposób był BC.

Zakładając, że TS miał mu zapłacić za Wisłę SA 3 mln zł w perspektywie 4 lat (kwoty i terminy fikcyjne) to dla niego lepszym jest, jeśli ktoś przyjdzie i zapłaci mu np. 6 mln od razu.

40 000 001 wydawało się kwotą zaporową, ale... kto zagwarantuje, że tych 34 mln różnicy nie wykłada sam BC? Przecież to do niego wraca.
Moim zdaniem bez sensu, taka akcja śmierdzi prokuraturą i nie widzę powodu dla którego tak duża firma jak TF miała by tyle ryzykować dla drobnych, bo 6-10 milinów to dla nich drobne.

Odpowiedz cytując