Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2530
Stary 22.07.2017, 10:33
Wszystko jest strasznie nie logiczne. Jeszcze nie dawno inwestycja dla Bundestagu uratowała firmę, którą obecnie ma zostać właścicielem Wisły. Kolejny klub w Polsce, w który inwestują Niemcy. Może to część jakieś działanie politycznego ? Bo na cholerę im kluby w Polsce. Bogusław Cupiał znowu zafundował temu klubowi coś dziwnego.
Ostatnio edytowane przez wester : 22.07.2017 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując