Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2529
Stary 22.07.2017, 10:22
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie jakiś były zawodnik Wisły stoi za tym przejęciem. Wysnuwam ten wniosek z twittera i teraz pozostaje nam się zastanawiać któż to taki. Jedyna osobo, która przychodzi mi do głowy to Błaszczykowski, który mocno teraz inwestuje. Jeśli byłby to Kuba i przekonał Niemców do zainwestowania, to jestem spokojny o przyszłość Naszego Kluub.
Skąd dokładnie taka teoria?

Niegdyś Wisłę od Cupiała chciał przejąć TF. I nie była to Tele-Fonika, a były piłkarz Wisły.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując