tsw biała gwiazda napisał(a):

|
Prawdopodobnie jakiś były zawodnik Wisły stoi za tym przejęciem. Wysnuwam ten wniosek z twittera i teraz pozostaje nam się zastanawiać któż to taki. Jedyna osobo, która przychodzi mi do głowy to Błaszczykowski, który mocno teraz inwestuje. Jeśli byłby to Kuba i przekonał Niemców do zainwestowania, to jestem spokojny o przyszłość Naszego Kluub.
|
Skąd dokładnie taka teoria?
Niegdyś Wisłę od Cupiała chciał przejąć TF. I nie była to Tele-Fonika, a były piłkarz Wisły.